מתעניינים יקרים!
אתר קה"ל החדש נמצא בשלבי פיתוח ראשוניים. חלק מן המדורים עדיין חסרים והמידע עשוי להיות חלקי או חסר. האתר יושלם בשבועות הקרובים.
קה"ל - קבוצת הורים לילדים שלמים

כדי שלא תהיינה לו בעיות עם בנות זוג

חלק מההורים מבקשים להצדיק את מילת בנם בכך שעורלתו עלולה להיות לו בעתיד מכשול וקושי ביצירת קשר אינטימי, ולהרתיע בנות זוג. ואכן, אם נחפש, נוכל למצוא פה ושם שאלה בפורומים או אמירה של נערה שגילתה שבן זוגה איננו נימול ו"הזדעזעה עמוקות" (כדאי אגב לציין, שברבים מן המקרים בת הזוג השואלת גילתה זאת שלא בהסתמך על מראה האיבר, אלא רק לאחר שבן הזוג סיפר לה זאת).

אולם, אידיאל היופי הזה הוא בפירוש עניין תלוי תקופה ותרבות. בקרב אנשים מבוגרים כיום, שיעורם של אלו שאינם נימולים הוא אפסי. בהחלט לא מן הנמנע (ואף סביר מאוד) כי בעוד 20 או 25 שנה, גברים נימולים ייחשבו בעיני בנות זוג פוטנציאליות אפשרות "נחותה" מבחינה מינית, ונשים אף תעדפנה בני זוג עם איבר שלם ובריא.

עניין נוסף שראוי לתת עליו את הדעת, הוא באיזו זכות בכלל אנחנו מבקשים להתערב ולקבל החלטות לגבי חיי המין של אדם בוגר ועצמאי, ולקבוע לגביהם עובדות פיזיולוגיות בלתי הפיכות. ירצה בנכם, בבוא היום, להסיר את עורלתו למען בת זוג (מסוימת או בכלל) - יעשה זאת בשמחה מתוך בחירה אישית על גופו הפרטי שלו, ועל חיי המין הפרטיים שלו.

ולסיום, אם אתם חרדים לתפקוד המיני של בנכם בעתיד, רצוי לקרוא גם על [תפקוד מיני].