????????? ?????!
??? ??"? ???? ???? ????? ????? ????????. ??? ?? ??????? ????? ????? ?????? ???? ????? ???? ?? ???. ???? ????? ??????? ???????.
??"? - ????? ????? ?????? ?????

כדי שיהיה כמו אבא שלו

חשש הקיים לעתים בקרב ההורים המתלבטים הוא ההבדל בין איבר המין של האב לזה של הילדים. ואכן, חשש זה איננו סתמי. כמה וכמה הורים בקה"ל כבר ציינו שילדם התעניין בשלב כזה או אחר בשוני שבין איבר המין שלו לזה של אביו. אין להכחיש טיעון זה, אך מנגד, גם אין לתת לו משקל יתר. נניח שהאב היה סובל חלילה ממום אחר כלשהו (כף יד חסרה, אוזן מושחתת, או כל נכות אחרת). האם היה עולה בדעתכם להטיל מום דומה גם בילד על מנת שלא יהיה שונה מאביו? מובן שלא...

השוני מהאב הוא סוגיה שיהיה צורך להתמודד איתה ביום מן הימים, אך אין לנו ספק כי ההורות עוד תזמן לכם סוגיות מורכבות הרבה יותר במגוון רחב של תחומים, וזו בפירוש איננה אחת מהמורכבות שבהן. הורי קה"ל מציינים כי הנושא אכן עולה בשלב כזה או אחר, אך הילדים לרוב אינם שיפוטיים ואינם רואים פגם במצבם. הם מבינים די בקלות וללא צורך בתיאורים גרפיים מרחיקי לכת שגופם הוא השלם והתקין, וההתדיינות בכך בדרך כלל איננה נמשכת יותר מכמה דקות.

עוד יש לציין, כי עם העורלה או בלעדיה, ההבדל בין איבר המין של גבר בוגר לזה של ילד צעיר משמעותי מאוד בין כה וכה, והעורלה תהיה רק פרט קטן בשוני ביניהם.

natural curly wigs are clip in extensions bad for your hair lace wigs uk how to put fake hair in braids anna haircuts games hair wigs gee hair reviews how to cut hair extensions into a bob hair extensions uk short hairstyles for wedding guest hair strips colour real hair wigs