????????? ?????!
??? ??"? ???? ???? ????? ????? ????????. ??? ?? ??????? ????? ????? ?????? ???? ????? ???? ?? ???. ???? ????? ??????? ???????.
??"? - ????? ????? ?????? ?????

הימנעות ממילה זה ניסוי על גבו של הילד

במציאות שבה הרוב המוחלט של בני גילו של הילד יהיה נימול (מציאות שכבר איננה נכונה בין כה וכה, יש לציין), רבים חוששים כי הותרת בנם בלתי נימול היא בבחינת ביצוע ניסוי על בנם (ניסוי חברתי בעיקר).

בהקשר זה אנשי בשורה אנו - אנו שמחים לבשר לכם כי אלפים מאיתנו כבר ביצעו את הניסוי הזה לפניכם, ושמחים לבשר לכם כי תוצאות הניסוי משעממות מנשוא... בניגוד לדעה הרווחת, הבנים שאינם נימולים לא סובלים מכל הצקות חברתיות על רקע עורלתם, לא מנודים חברתית, לא משמשים מושא לעג וקלס ולא חווים תופעות חריגות כלשהן בקשר לאיבר מינם...

לחוששים מהיבטים אלו של אי-מילה, אנו ממליצים במיוחד להגיע לאחד ממפגשי קה"ל ולשוחח באופן בלתי-אמצעי עם הורים שהיו במצבכם בעבר, ויכולים לספר לכם על תוצאות החלטתם בחלוף הזמן.

להרחבה בעניין זה, מומלץ לקרוא גם על מיתוס השונות החברתית.

natural curly wigs are clip in extensions bad for your hair lace wigs uk how to put fake hair in braids anna haircuts games hair wigs gee hair reviews how to cut hair extensions into a bob hair extensions uk short hairstyles for wedding guest hair strips colour real hair wigs